Шприцове

Шприцове


Покажи :
Сортиране по:

KitchenCraft Стоманен сладкарски шприц Master Class, 22 части

KitchenCraft Стоманен сладкарски шприц Master Class, 22 части. Професионален сладкарски шприц за ..

99,00лв.

Rayware Ролков декоратор за фондан Mason Cash

Rayware Ролков декоратор за фондан Mason Cash. С този инстумент можете да режете красиви декорати..

43,00лв.